Servisní a aplikační technik

Naše společnost hledá spolupracovníka pro instalaci a servisní služby námi nabízených laboratorních přístrojů a laboratorního vybavení . Servisní technik bude v odborném kontaktu se zahraničními dodavateli, se kterými absolvuje technická a servisní školení.

Pracovní náplň

  • instalace přístrojů a zaškolení zákazníků
  • servis a opravy dodaných přístrojů
  • zákaznická technická podpora
  • místo výkonu práce : Česká republika

Požadujeme

  • zkušenosti se servisem laboratorních přístrojů a vybavení
  • vlastní servisní společnost vítána (externí servis)
  • vysokoškolské nebo SŠ vzdělání v elektrotechnice, biomedicínské inženýrství je výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti s řízením osobního automobilu
  • aktivní znalost AJ
  • profesionalitu, cílevědomost, flexibilitu, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • samostatnou a zajímavou práci
  • platové ohodnocení a odměňování odpovídající pracovnímu výkonu
  • firemní podporu a školení
  • pružnou pracovní dobu